top of page

UTGB Gönüllüleri sadece Türkiye'den değil

Amerika Birleşik Devletleri

Almanya

İngiltere

Bulgaristan

Rusya

gibi ülkelerden de çalışmalarımıza destek olmaktadırlar.

Türkiye'nin 27 farklı ilinden UTGB gönüllüleri bir araya gelmiştir.

Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkkesir, Bodrum, Bursa, Çanakkale, Denizli, Elazığ,Eskişehir, Hatay, İstanbul, İzmir, Kars, Kırklareli , Kocaeli, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Sakarya, Sinop, Tokat, Urfa, Van gönüllülerimizin bulunduğu şehirlerdir.

UTGB sadece tarım ve gıda ile sektörünün paydaşlarından oluşmamaktadır. Gönüllülerimiz arasında çiftçiler, akademisyenler, gıda şirketi yöneticileri, sivil toplum temsilcileri, girişimciler, belediye çalışanları, gazeteciler, kooperatif yöneticileri, ziraat girdileri tedarikçileri, kültür balıkçılığı temsilcileri, mevsimlik tarım işcileri temsilcileri, ihracaatçılar bulunmaktadır.

UTGB gönüllüleri arasında çiftçiler, doktorlar, avukatlar, ziraat mühendisleri, tarım ekonomistleri, ekonomistler, endüstri mühendisleri, ekonometrisler, inşaaat mühendisleri, sosyologlar, bilgisayar mühendisleri, yazılımcılar, sinemacılar, gazeteciler, psikologlar, fizikçiler gibi çok farklı disiplinlerde geçmişte başarılı çalışmaları olan profesyoneller yer almaktadırlar.

bottom of page